2 Oca 2019

Yeniyılın İlk yazısı: Bitenler !


Çok oldu yazmayalı...

Hem yeni yıl,hem de öncesinde çalışmalarımdan yazılarımı ihmal ettim...

Yılın son döneminde bitenler bunlardı... Uzun zamandır bitenler yazısı da yazmamışım...

Hemen sıralayalım...

1- Yves Rocher Brilliant Shine,Parlak Veren Şampuan: Bunu daha çok babam kullandı diyebiliriz annem ile...Orta seviye,temizleyen,yumuşatan bir şampuan oldu... Yeniden alınır mı bilmem...

2- Listerine Advanced White Ağız Suyu: Fırçalamadan sonra kullandığım bir ürün bu. Açıkçası ağız içindeki mikropları kırdığını, pek çok aftı yok ettiğini diyebilirim. Umarım sağlığa çok zararlı değildir,yoksa kullanmaya devam edeceğim.

3- D&A Şampuan: 11 Bitki ekstresini içeren bir şampuan. SLES,SLS, Paraben yok. Kolaylıkla taranan saçlar diyebilirim. Ayrıca temizlemesi iyi. Bu şampuanı annemle kullandık. Ona daha iyi geldi diyebilirim,beni ise biraz kuruttu. 

4- St Ives Kayısılı Peeling: Tanecikleri küçük bir peeling. Cildime zarar vermedi,ancak benim cildim çok hassas değil. Hassas ciltlerde kızarma yapabilir. İçeriği çok temiz değil bunu da ilave edelim. Ama St Ives klasik bir marka,yılların markası... Başka versiyonları da var...

5- HC Care Resurrection Age Defence Nemlendirici : Ürünün yazısı bu. Yenisini açtık bile. 

6- Eyüp Sabri Tuncer Karanfilli Diş Macunu: İçeriği temiz bir diş macunu. İyi temizliyor diyebilirim,diş minesine de zarar vermiyor.Yenisini açtık. 

7- Splat BioCalcium: Dişlerinde pek çok işlem gördüğü için bana çok iyi geldi diyemem. Ama annem kalsiyum yoğunluğu olan bu dişmacununu sevdi. Siyah nane çok daha iyi diyebilirim.

Durum bu.

Daha devamı gelecek.

Harika bir yıl nasip olsun.

Rabbim sağlıklı nice yıllar nasip etsin

Sevgiler

Kübra 

2 yorum:

  1. Güzel tanıtım olmuş ipuçlarını not aldım.Elinize saglik

    YanıtlaSil
  2. Eyüp sabri diş macununu bende yeni gördüm markette şaşırdım,splat kullanıyordum hep ama yorumundan sonra denemeye karar verdim.Anlaşılan yüz kremi makyaj ürünlerine kadar skalası genişleyecek.

    YanıtlaSil