7 Tem 2019

Ozonlabs Cocodays Gündüz Serumu

Merhabalar,

Nasılsınız?

Yine kısa bir aradan sonra sizlerleyim. Bu seferki konuğumuz Ozonlabs Cocodays Gündüz Serumu. Yaklaşık 3 haftadır bu ürünü kullanıyorum. Öncelikle markayla nasıl tanıştığımı okuyun. Daha sonrasında sevgili Başak'ın yazıya göz atın.

Cocodays, hindistan cevizinin ozonlandırılarak çeşitli yağlar eklenip üretilen bir serum. O3RSS serumdan daha az ve uçucu bir ürün. Bu serumu direk kendim kullanıyorum. Annem bu sefer kullanmadı. Önce sabah saatlerinde kullanıyorum,zaten yaz olduğu için çok az makyaj yapıyorum. Güneş koruma kremi bile sürmüyorum.

Ürün içinde alkol, paraben,SLS,SLES, silikon,parfüm yok! Ürün içindeki Rosa Damascana Flower Oil 'i size anlatmıştım.Ozonlandırılmış hindistan cevizi yağı olan bu serum ayrıca iyi bir nemlendiricidir. Karma ciltlerde rahatlıkla kullanabilir. İçeriğindeki Glutatyon eşsiz bir antioksidandır. Akne çıkacak diye cildini sürekli kurutan kişiler ise özellikle denemelidir.Cilt sanki yenileniyor. Kokusu biraz zorlayıcı ama ben seviyorum :D

Şimdi öncelikle ürünlere ilk başladığım fotografı atıyorum sizlere


1- İlk başladığımda,tarih 16.05.2019bugunün tarihine bakın: 07.07.2019... 
Şimdi Cocodays, her an kullanılabilecek bir serum. 

Güneş için kreme ihtiyacım olmuyor. Hatta kollarıma da sürdüm ben çıkmadan önce. Göz altlarıma kullandım çünkü sürekli gözlük takıyorum ve bilgisayar kullanarak çalışıyorum. Öyle morarıyodu ki sizlere anlatamam. Yanağımdaki leke için de güneşin negatif enerjisi çok önemli ve düzeliyor sanki daha fazla. Ve yıllarca koyulaşan çenemdeki lekelenme açılıyor. Hiç değişmemiş diyen negatif yorumlara da saygım var ama gerçekten bakıyor musunuz bilemiyorum :)
*
Bu arada en çok merak ettiğim tatilde neler olacak

Yorumlarınızı çok merak ediyorum

İlk bölüm böyle

SevgilerHiç yorum yok:

Yorum Gönder