Cumartesi, Ekim 31, 2020

#lerzankaradanile29Ekim6yasinda Bölüm1- Günün Özeti

   


Selam! Yepyeni bir etkinlik yazısı ile karşınızdayım. #lerzankaradanile29Ekim6yasinda #lerzankaradanli29ekim ... Sevgili Lerzan'ın her sene yaptığı etkinliklerde yer almak benim için mutluluk. Beni bilirsiniz,emek verilerek yapılan her şeyin karşılığını veririm sonuna kadar. Bu seferde de böyle olacak...Sponsorları inceleyeceğiz. Böyle bir zamanda sponsor bulmak,emek vermek,onları taşımak,insanları bir araya getirmek gerçekten zordur. Bir de Altınoluk, Küçükkuyu,Ankara arası git gel :=) Ama insan alışıyormuş. Özledim geri mi dönsem :=) Şimdiden önce eşine,sonra evlatlarına ve Lerzan'a çok teşekkür ediyorum huzurlarınızda. Sponsorlar gelsin,kargo takip et,uğraş zor iş  .

Bu yıl aslında 23 Nisan'da olacaktı etkinlik. Biraz erteledik. 29 Ekim'i de birleştirdik ve bugün buluştuk.  Önceki etkinliklerimizle ilgili yazılarımızı lütfen takip edin. Bende de seneler içinde yapılan etkinlikler mevcut.  Sağolsun bugünkü etkinlik öncesinde adreslerimize sponsorların bir kısmı gönderildi,denedik ve paylaştık. Hepimizin hesaplarında  yer alıyor. Keza pek çoğunu blogumda da yazdım.Sizlere ilerleyen günlerde onlardan da bahsedeceğim. Lütfen takip edip inceleyin. O sponsorlardan halen kullandıklarımız var onları da sizlere anlatmaya devam edeceğim açıkçası... Bugün ise bizlerle olan başka sponsorları da aldık. 

Sabah 07.00 gibi evden çıktık annem,ben,babam. Annemin istegiydi. 
Niğde'yi görmeleri iyi oldu sanki. Babam görmemişti. Lerzan ile öğrendim zaten şehri. Annem daha önce gezmişti bizlerle. Çok teşekkür ediyorum ikisine de. Beni bırakıp yemeğe gtmişler,bir de mutlu olmuşlar ki gittikleri yerde. Pide enfesmis :=) Allah başımdan eksik etmesin.,çok sagolsunlar. 11.00 gibi mekandaydım. Mekan çok tatlı bir yer. Ayrıca yeri çok kolay. Navigasyon tam önünde bıraktı bizi.  Niğde'de Queen Event. Pek çok organizasyon yapılıyor orda. Nişan yemeği,doğumgünleri,kutlamalar. Sahibi oldukça tatlı bir hanımefendi açıkçası. Çalışanları çok güler yüzlü.  Üstteki fotografta da görüyorsunuz mekanı. Sağolsun çok ilgilendi bizlerle. Güzel bir menusu vardi. Teşekkür ediyorum. Yemek yedim,etkinlik başladı. Her sene olduğu gibi İstiklal Marşı okuduk.Sponsorları tanıdık. Annem ve babam gelince döndüm.  

Her seferinde olduğu gibi sponsorları teker teker sizlere anlatacağım. Bu yüzden fotograflarını paylaşayım. Sizlere göstermiş olayım, fotograflar bana ait. Sponsorları her zaman olduğu gibi teker teker dener ve yazarım. Önce bakım ürünlerinden başlamak istiyorum. Her firmaya katılımları için çok teşekkür ediyorum...

@drxdion
@splat_turkiye
@tr.strleasy
@medikoz
@fgmpolikliniği
@avilozeytinyagı
@norwegianhealthtr
@sirasu.com.tr
@dussilturkiye
@piel.professional
@myleydiseninle
@sahisifaonline
@yoredenmutfaga
@adaloxturkiye
@hccare
@carmelos_beauty
@noraun06
@biotige
@fatofotofan
@bebaklaboratories
@tr.beachday
@kunterkunter
@ozonlabsturkiye
@bilgi_rozet
@collectionganu
@revoxlaboratories
@diecihair_tr

Katılan arkadaşlar (instagram adlarıyla)

Lerzankrbyr
Aslıcotala
Makyajlıkareler-Çiğdem
Vildanlifestyle-Vildan
Endemikanne-Ayşegül
MelisuysalpoyrazMelis
Burkininannesi_Cansuaslan Cansu
FüsunAkinci-Fusun
Kübranın_onerileri-Kübra
TheprincessBerrin-Berrin
Kirmizikelebek.3-Feyzan

ve ben :=) 


 #lerzankaradanli29Ekim #lerzankaradanli23Nisan #lerzankaradanli29Ekim hashtaglerinden detayları inceleyin lütfen instagramdan
Güzel bir gündü gerçekten... Bir sonraki yazım ürün incelemesi olacaktır
 

Teşekkürler okuduğunuz içinYorumlarınızı bekliyorumSevgiler
Kübra 


 

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder