Pazartesi, Kasım 02, 2020

Dermocade Nemlendirici Saç Maskesi


Dermocade Nemlendirici Saç Maskesi ile yola devam... 

Dermocade,pek çok ürüne sahip bir marka Kurulduğundan itibaren saç bakım,cilt bakım,güneş ürünleri ve bebek ürünleri içeriyor. Sitesine baktığımızda her cilt tipine,saç tipine uygun ürünler var.Bununla birlikte ürünler tek ve setler halinde mevcut sitede. Saç losyonunu aldım ben kullanmaya devam ediyorum. Aslında sizlere kardeş marka Capicade'ı detaylıca yazmıştım hatırlamanız lazım. Pek çok ürünü de blogda mevcut. Okuyun bence önce... Dermocade'de beğendiğim ve merak ettiğim ürün çok.  


Nemlendirici saç maskesinin içindeki etkili maddeleri sıralayalım: Su bize göz kırpıyor hemen :) 

Inca Omega Oil Güney ABD'deki inca fıstıklarından elde edilen,omega3,6,9 yönünden zengin bir yağdır. Saçları güzelleştirir,bakım yapar,güçlendirerek sağlıklı görünmesini sağlar. 

D Panthenol, saç derisine ulaşarak saçları nemlendirir,daha hacimli görünmesini sağlar. Saçlar kırılmaz,canlı görünür.

Buğday proteinleri: Sanırım blogda detayları olmalı. Saçları nemlendirir,saçları güçlendirir,daha sağlıklı ve hızlı uzamasını sağlar. 

Soya proteinleri protein zengini soya fasulyelerinden edinilir,saçların canlanarak hızlı şekilde uzamasına destek olur.Nemlendirici saç maskesi benim için önemli. Şöyleki röfle yaptırdığımdan beri saçlarım nemsiz. Daha öncesinde kına ile kurumuştu biraz düzeltmiştim maske ile iyice gitti. Boyalı,işlem görmüş saçlara uygun olduğu ifade ediliyor.

Maskenin mavili beyazlı bir kavanozu mevcut. Ambalajı çok iyi. Kapağı açtığınızda bir koruyucu çıkıyor karşınıza ve onu kaldırdığınızda ürünü alabiliyorsunuz istediğiniz miktar.

Ben haftada 2 kere yapıyorum. Islak saçlarıma az miktarda alıyorum ve saçlarımı sonra yavaş yavaş tarıyorum. Maskeyi 5 dakika beklettikten sonra saçlarımı duruluyorum. 


Saçlarımdaki kuruluk sanki bir tık düzeliyor. Bir de ben seviyorum saç maskelerini. Uygulama sonrasında saçlar daha kolay açılıyor nem maskelerinin. Ürün yoğun bir yapıda. Tabiki uzun süre kullanmak lazım çoğu etken maddesi için. Şimdilik güzel bir nemlendirici maske diyebilirim,nemlendirme özelliğini gerçekleştirdiği için. Az miktarda alıyorum ıslak saça, sonra ince bir tarakla yormadan tarıyorum,5 dakika bekletip duruluyorum. Kolayca durulanıyor diyebilirim. 
Kullanmaya devam edeceğim daha detaylı yorum yapmak için. Tabiki bir tane daha almam gerekiyor.

Siz nasıl buldunuz ?

Teşekkürler

Kübra  

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder