Bu Blogda Ara

Salı, Nisan 06, 2021

Ozonlabs moringa maskesi 2021-5

 Herkese selam! Ozonlabs moringa maskesi 2021-5 yazısıyla devam ediyorum. Çalışkanlığım üstümde. Öncelikle nasıl hazırladık ona bakalım...

Önce yüzümüzü probiyotik köpükle yıkıyoruz. Yararlı bakteriler içeren ürün cildi derinlemesine temizlerken kurutmadan bakım yapıyor. 


Daha sonra volkanik maskeyi alıyoruz elimize. Bu maskenin son yazısı da şu :==)) Bir miktar alıyoruz maskeden. Volkanik maske tam derinlemesine temizleyen,cildi yormayan,siyah nokta karşıtı harika bir maske.Daha sonrasında moringa tozundan ilave ediyoruz. Ben bir çay kaşığı kullandım. Daha az alabilirsiniz.Daha sonra sıra himalaya tuzu çözeltesine geldi. Bundan 5-6 damla aldım. Mis gibi maske olmaya gidiyor .


Daha sonra içine çok severek kullandığım Cocodays ekliyorum. Bana 2 pompa yetiyor. Cocodays'in blogda bir sürü yazısı mevcut. Cocodays mükemmel bir makyaj bazıdır. Mükemmel bir yaz kurtarıcısıdır. Mükemmel bir nemlendirme kaynağıdır.
Hepsini karıştırıyorum bir fırça yardımıyla yüzüme sürüyorum. Maskeyi tam 10 dakika bekletiyorum. Biraz kaşınıyor yüzüm,biraz sabretmek lazım. Daha sonra duruluyorum. Benim cildim karma. Sizin yağı ise 15 dakika da olabilir. 

Durulayınca cildim az kızarmış oluyor. Şaşırmıyorum, kötü anlamda değil. Ciltteki hücreler çalışıyor. Gece yapıyorum maskeyi, sonrasında da Cocodays uyguluyorum ve sabaha kadar ciltteki hücreler çalışıyor,sabah yüzüm canlı ve beyaz bir cilt ile güne başlıyorum.

Bu maskede C vitamini bolluğu mevcut.Cildi canlandıran,sivilce,mantar gibi problemlerin çözümüne destek olan bir maske. Makyaj veya diğer cilt yorucu dış etkenler sonucu yorulan ciltte canlılık ve dinçlik sağlıyor. Karma ciltlere çok iyi geldiğini ve çenemdeki minik akneleri yok ettiğini de not edeyim. 

Ben haftada 1 kere yapıyorum. Volkanik maske ile bütünleşen moringa maskesi zamanla ciltte sağlıklı bir ortam oluşturuyor.

veee bu postta da not olsun, artık eskisi gibi sivilce çıkmıyor benden :=) Kullanmaya devam 
Güncelleme : maske vücutta da uygulanıyor ve vücut lekeleri ile sivilcelere çok iyi geliyor. Siz de yapın

Kübra

:=) 


Hiç yorum yok:

Yorum Gönder