Bu Blogda Ara

Pazartesi, Ocak 10, 2022

Bitenler Hep Kardeşti 5- Ozonlabs Probiyotik Köpük& Volkanik Maske


Herkese selamlar!

Yılın ilk bitenler yazısıyla karşınızdayım,senelerdir yazmamıştım bu seriyi,çok da iyi oldu geri dönmem hemen güncelleyelim :) Bitenler Hep Kardeşti 5- Ozonlabs Probiyotik Köpük& Volkanik Maske 

Şimdi volkanik maske kullanmaya başlayalı tam 3 sene olmuş, probiyotik kullanmaya başlayalı da 2.5 seneyi geçti,kaç yazı hazırladım,neler neler yaptım, neler ile kombinasyon yaparak sizlerle paylaştım neler yaptım hepsini blogda bulabilirsiniz gerçekten teker teker okumanızı istiyorum açıkçası.

Volkanik maske, organik volkan tüfü,bentonit birleşimi enfes bir ürün. Cildinizi derinlemesine arındıran, cilde nefes aldıran,hücreleri yenileyen,cildi tertemiz yaparak gözenekleri açan gerçekten çok başarılı bir marka. Hatta ve hatta bunu spirulina denilen deniz yosunu ile birleştirip cildi derinlemesine oksijen deposuna çeviren,besleyen bir maske daha yapıyoruz ki sormayın keyfimize. Volkanik maskeyi moringa ile birleştiriyoruz,moringa yine cildi besleyen tertemiz yapan bir maske. Volkanik maskenin ayrıca cilt üzerindeki lekeler için çok başarılı olduğu biliniyor. Benim için ise 72 saatlik özelliğiyle üç senedir iyi bir kurtarıcı kahraman ! 72 saat boyunca sabah akşam sadece maske yapıyorsunuz. Başka da bir şey yapmıyorsunuz,makyajdan da uzak duruyorsunuz. Cildiniz derinlemesine nefes alıyor,mükemmel bir şekilde temizleniyor. Bunu kalıntılar için iki ayda bir ya da ayda bir yapıyorum ben. Hatta çalışmalarda da defalarca paylaştım. Maskeyi ayrıca göz altı morlukları için de deneyin derim. Ne de güzel olur. 

Maske o kadar başarılı ki ben her seferinde kesiyorum ambalajını, oh mis. Daha uzun süre kullanıyorsunuz. 

Probiyotik köpüğe geldiğimizde ise olup olabilecek en güzel temizleme köpüklerinden biri diyebilirim. Mis gibi temizliyor, makyajınızı istediğiniz gibi çıkarıyor, cildiniz de gerilmeden harika bir şekilde temizleyerek,nemlendiriyor. En son yazdığım yazıyı da okuyun,hemencecik bir dakika. Probiyotik köpük de tertemiz içeriğiyle çok güzel bir ürün, avokado yağ,zyağı, aynı sefa ekstraktı,papatya ekstraktı,yeşilçay ekstraktı,ginseng ekstraktı,ıhlamur ekstraktı,provitamin B5,vitamin E,allantoin içeriyor. Ürün bitince ambalajları da saklıyorum,hakikaten çok güzel bir nostalji oluyor bana :=)  Gülmeyin çok güzel oluyor :) Kendinden köpüren bir yapısı var,bu nasıl oluyor demeyin,bence deneyin.


Her gün sabah akşam köpük,haftada 2 kere maske güzel bir kombinasyon oluyor.Hatta cildim beslensin diyorsan bir de spirulina maskesi eklersin oh mis harika bir rutin.

Diğer tüm yazılarımı okumanızı istiyorum.

Onlarca yazı var Ozonlabs ile ilgili.

Sizler nasıl buldunuz?

Yeni yılda da Ozonlabs ile kalmalı :)

Yeni yazım için bekleyin.


Sevgiler

Kübra 

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder