Cumartesi, Şubat 03, 2018

BeboilHerkese selamlar,

Mutlu haftasonları olsun. Nasılsınız? Serin ama yormayan bir hava mevcut. 

Bugün sizlere yeni bir üründen bahsetmek istiyorum. 


Güzel bir cilt için cildinize neler yapıyorsunuz? 

El, ayak bakımınız nasıl? 

Beboil bir karışım yağı :)

Yağları sevdiğimi bilirsiniz. Pek çok yağı deneyen ve hatta karıştıran biri olarak gerçekten iyi oldu benim için.İçinde zeytinyağı, kantaron yağı, rezene yağı ve ozonize edilmiş yağ karışımı mevcut. 


Ayrıca üründe yağlarda yer alan yağ asitleri ve vitaminler yer alıyor. Rezene yağına bakalım ilk olarak. Ağrıların azalmasında, vücudun sakinleşmesinde ve ölü derinin yok edilmesinde yardımcıdır.


Deriyi temizleyerek, yeni cildin nefes almasına yardımcı olur. Yağ gerçekten yer yer spor yüzünden olan eklem ağrılarıma iyi geldi diyebilirim.


Kantaron yağı ise kesiklere, yaralara ve yanıklara iyi geliyor. Bence bu akıllarda yer etmeli :) Kağıt kesiklerine sürelim bakalım neler oluyor :) Cilt lekelerine ve izlerine de kesin faydalıdır. Yanağımda da denemeye başladım bile :) Ozonize Edilmiş Yağ 'a geldiğimizde ciltteki kırışıklıkların giderilmesinde yardımcı. Bununla beraber sivilcelerde, aknelerde ve topuk çatlaklarının düzelmesinde yardımcı. En çok sevdiğim özelliği... Kırışıkların giderilmesini anlamam için en az 3 ay kullanmak lazım. Önce dudak kenarında denemeye başladım ben. Çünkü güldükçe dudak kenarındaki çizgilerim ortaya çıktı gün geçtikçe. Cildi yenilenmesine yardımcı olan ozonize yağ gerçekten başarılı bir ürün. Daha öncede defalarca okumuştum benSürekli ayakta olan biri olarak topuk çatlaklarında kullandım. Yumuşacık oldu ayaklarım ve çatlaklar azaldı diyebilirim...


Ben yağı geldi geleli kullanıyorum.

Ciltte kolaylıkla emilme özelliği var. 


Bir yağ hamilelik sonrasında kullanılıyorsa saftır, içeriği temizdir...Muhakkak denemenizi isterim. Mesela ayaklarıma uyguladım ve çorap giydim. Harika oldu, o büyük yarıklar ortadan kalktı... Polislere, öğretmenlere, sürekli ayakta duran güvenlik görevlilerine, doktorlara, hemşirelere ve tüm hastane görevlilerine özellikle önerilmesi gereken bir ürün olduğunun düşüncesindeyim.  Ayrıca makyaj öncesi denedim nemlendirici yerine hiç bir sıkıntı olmadan nemlendirdi ve akne oluşumuna engel oldu. Kırışıklıklar için daha da kullanmam lazım bildiğiniz üzere. En az 3 ay kullanmak lazım...

Asla rahatsız etmeyen güzel, hafif bir kokusu var. 

Ürün 60 tl. Oldukça uygun olduğunu diyebilirim. Rollon kapaklı olan ürün uzun süre gideceğe benziyor. Ürünü almak için instagram hesabına yönlenebilirsiniz. Ürün 100 ml. Ambalajındaki döner başlığı sayesinde fazlasını uygulamanızı engelliyor belkide en güzel özelliği bu diyebilirim. İstediğiniz uygun miktarı belirliyorsunuz ve uyguluyorsunuz.

Bazı yağlar cildi yorar ve kaşındırır.

Ürün asla yormadı

Hiç bir şekilde kaşındırmadı

Ciltte asla bir reaksiyon olmadı...

Çok yoğun bir yapısı ya da zor emilim gibi bir sıkıntısı da yok. 

Sanırım tüm detayları açıkladım. 
Hassas ciltlere bir sakıncası olduğunu düşünmüyorum.

Ürün için bana ulaştıkları için çok teşekkür ederim.

Ayrıca instagram profilimde 4 ayrı video çektim ve yeniden paylaşacağım.

Detaylı olarak ekleyeceğım yeniden...

Ürünü bir de biterken yazalım mı? 

Ürünle ilgili tüm sorularınızı instagram üzerinden Beboil'e iletebilirsiniz. 

10 üzerinden 10 veriyorum


Teşekkürler Beboil !

1 yorum:

  1. Bak çok merak ettim işte! Hoş senden daha önce duymuştum ama okuması ayrı. Bir tek roll-on kısmına takıldım. Hem yüz hem ayakta nasıl oluyor yaw? :)) Öperim!

    YanıtlaSil