Cuma, Haziran 01, 2018

Dr. Dna Mask


Uzun sure sonra karsınızdayım. Dr. Dna Mask Kore menseili bir kagıt maskesi,sevgili Medikoz  tarafından gonderilmisti . Lerzan'ın etkinliği için bizlerle birlikte oldu. Kore Asya kozmetiği, sektörün kalitesi demek.


Tek kullanımlık olan ve iki adımlı uygulanan maske birkaç farklı özellik içeriyor. İlk adım uygulamasında ki iki asama , yoğun nemlendirme  ve birçok farklı formül içeren maske yer alıyor. Birinci adımda uygulanan maske cildin beyazlaması,renk tonunun daha da açılması, cildi yumuşatmaya yarayan özellikler içeriyormus. Cildi nemlendirmeye endeksli olması harika.

Maskenin kullanımı detaylı olarak yazıyor ancak Korece. Google yardımcı oluyor,bir tane maskenin fiyatı yüksek,fakat çıtası yüksek.

 Maskeyi uygulamadan önce cilt temizlenecek. Daha sonra temizlenmiş kuru cildinize 1.adım maskeyi uygulanacak,20 dakika bekletin,güzel bir süre. Dilerseniz bekleme süresini biraz daha artırabilirsiniz ,maskeler için süre  önemli . Maske kurudu mu kaldırın .Sonra 2.adıma geçin. 


İkinci adımda krem var nemlendirme adına. Karma  ciltli biri olarak sakladım  annem  deneyecek.Yogun nem saglayacaktır. Oldukça  güçlü ve adımlı bir ürün.

Biz sevdik 

Yeniden bulusalım 

#lerzankaradanli23Nisan4yasinda

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder