Çarşamba, Mart 27, 2019

Avon Senses Cocktail Collection Fruity Margarita Portakal&Şeftali Duş JeliHerkese selamlar. 

Yine verdiğim ara çok olmuş. Çok yoğunum gün içinde hem iş sonrasında kütüphane,ordan eve zor... Bu yüzden ara çok oldu. 

Haydi başlayalım.

Bir süredir yazmak istediğim ürün ile karşınızdayım: Avon Senses ,Cocktail Collection'undan Fruity Margarita - Orange& Peach Kremsi Duş Jeli... Kokteil serisi meyvelerden oluşan bir seri. Her türlü kesimi hedefliyor. 

Portakalın ve şeftalinin birleşimi kremsi bir duş jeli...Mango kokusu misali bir koku olmuş. Yaza,deniz sonrasına&havuz sonrasına yakışacaktır. Ben ise havuz ve spor sonrası kullanıyorum. 

Yine artı ve eksilerle yazacağım,böyle yazmayı seviyorum... 

1- Öncelikle portakal ve şeftalinin birleşimi,fresh hoş bir koku. Özellikle havuz sonrasında vücudumdaki kloru atmak için kullandım. Life döküp masaj yaparak uyguladığımda cildime zarar vermedi. Yakmadı,kızartmadı. Duş sonrasında da bir kalıntı olmadı. Vucüduma verdiği yumuşaklık çabucak da geçmedi. +

2- Ambalajı sevimli. Deniz kenarı fotografı, meyveler eşliğinde oldukça hoş. Kapağı sağlam. Sık sık bastığım halde yıpranmadı. Bununla birlikte istediğim miktarda alıyorum ama kapağı temizlemek zorunda kalıyorum. Malesef birikme sorunu olabiliyor. +/-3- İçeriği de sizlere çekiyorum. Sülfat ve parfüm gözümüze çarpıyor. Paraben ve türevleri yok. Petrol ve türevleri de yok. Diğer maddeler de görüldüğü gibi. Karar sizin +/- 

4- Ürün 500 ml. Bir seferde avcunuz kadar lifinize dökeceğinizden,oldukça uzun gideceğe benzer. Köpürmesi yerinde. + 

Avon Senses'da duş jeli skalası çok geniş. 

Diğer ürünleri de teker teker anlatacağım.

Bunlar tamamen benim görüşlerim. 

10 üzerinden 7 veriyorum.

Sevgiler


3 yorum:

  1. güzel bir tanıtım yazısı olmuş :)

    YanıtlaSil
  2. ben seviyorum avun un duş jellerini:)

    YanıtlaSil
  3. Bende de bu Senses serisinin Romance olanı var, kapağında Eiffel kulesi olan :) Tam çiçeksi parfüm gibi bir kokusu var, bayılıyorum! Parfüm içeriğinden cilt bakım ürünlerinde genelde hoşlanmasam da, duş jellerinde vazgeçemiyorum! Güle güle kullan Kübiş'im, öperim!

    YanıtlaSil