Perşembe, Eylül 05, 2019

Garnier Mineral Ultra Kuru AntiPerspirant


Herkese yeniden selamlar...

10 gündür nezle ile uğraşıyorum,doğumgünümde bile hapşurmaktan zor durdum :) Herşeyim aksadı,tabiki size yazacaklarım da. Hemen hızlıca başlayalım : Karşınızda Garnier Mineral Ultra Kuru AntiPerspirant
Detaylıca inceleyelim. Normalde çok deodorant insanı değilim,antiperspirantları ise çok keşfetmemiştim. Çok terleyen insan olmama rağmen her gün banyo yaptığım, haftada 3 kere kese yaptığım için sorun yaşamıyorum. Kese sayısı fazla geçelim :) Deodorantlar uçucu ürünler bence,antiperspirantlar ise ter kokusu önleyici ürünler. Ancak ben parfüm tarzında ürünleri daha çok seviyorum.Alışkanlık tabiki.  Tabiki kolonyalar favorilerim hep zirvedeler :) Tam klasik insanım :) 

Garnier'ın bu ürününü Watsons alışverişimizde kotayı geçtiğimiz için indirim kısmından aldım. 10 tl idi. Sanırım 13 14 tl. Denemek istedim. 

İçinde alüminyum olmasına rağmen bitirdim, hatta ikinciyi de aldırdım. Çünkü ciddi bir zaman kurtarıcı. Çok fazla yürüyen bir insan olduğum için hemen duş alamadığımdan koltuk altlarımı kuruladıktan sonra uyguluyorum. Bazen boynuma da sıktığım oluyor. Giysilere doğrudan sıkmıyorum,aman sıkmayın siyahlarınız beyaz olabilir. Gerçekten ter kokusu önleyici, ferah bir ürün. Ciddi spor yapanların kurtarıcısı olacaktır. 48 saat hedefi çok abartı bir hedef olabilir. Ama o kadar kolay,çabuk kuruyor ki anı kurtarıyor. Etkisi 4-5 saat kesin sürüyor. Zaten bu da duş alana kadar size yetiyor. 
Sizlere içeriğini de çektim. İçinde alkol yok. Teninizi yakmıyor, kaşındırmıyor. Ürünün en sevdiğim yönlerinden biri de ambalajı. Deodorantların çanta içinde kapaklarının çıktığını, çantaya sıkıldıklarını biliyorum. Ya da kapakların bir yerlerde unutulduğunu da duydum. Ama kitlenebilir ambalajı on numara! Gerçekten kullandıktan sonra kapak derdi yok. 

Durum bu. Gerçekten terleyen, anını kurtarmak isteyen kişilerin kullanabileceği bir ürün. 

İkinci şişemden sonra yeniden alır mıyım bilemiyorum, umarım alüminyumsuz olanı da çıkarırlar,heppp kullanırız :) Ne de güzel olur:) 

Yorumlarınızı bekliyorum

10 üzerinden 7 veriyorum

Sevgiler 

Kübra 

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder