7 Mar 2019

Otacı Argan El&Tırnak Bakım Kremi


Herkese selamlar...

#ikizlerinmakyaji2019 etkinliğinin sponsorlarına başlayalım. 

İlk olarak,karşınızda Otacı Argan El&Tırnak Bakım Kremi 

Krem bir tüpün içinde 50 ml. Argan yağı,vitamin E,F,C,A,Omega 9,esansiyel yağ asitleri,shea,squalene,steroller ve antioksidan maddeleri içeren krem güçlü ve nemli elleri,yumuşak ve bakımlı&güçlü tırnakları hedefliyor . 


Babamın elleri kupkuru. Günde çok su içmesine rağmen sabah akşam krem kullanması gerekiyor. Yoksa kurumaktan soyuluyor bile. Bu yüzden ürünü ona verdim.

 Ürün gerçekten işe yarıyor. Sürüldüğü anda yoğun bir krem olmasına rağmen hemen emiliyor, kolayca masaj yapılabiliyor. Ellerinizde hemen mucize olmuyor ama o kuru hali kalmıyor. 

Elde herhangi bir kızarma yapmıyor, birikme yapmıyor. 

Kokusu fena değil. Argan kokusunu seviyorsanız eğer sıkıntı duymazsınız. 

Tırnaklara için daha sonra yazacağım Biten ürünler içinde...Ürün tüp şeklinde. El kremlerini pompalı yapsalar cok sevinirim :=) Tüpte birikme oluyor, fazla ürün alabiliyorsunuz.

Banyo sonrasında,peeling sonrasında ben de kullanıyorum. Elimin üstündeki çiziklere de fena gelmedi. Onu da diyeyim mesela. 

İçeriği fena değil. 
Ambalaj daha sarımsı olsaydı keşke :) Ne bileyim :) 

Durum bu...

10 üzerinden 8 veriyorum. Deneyin :)

Teşekkürler Otacınot: Teşekkürler Nihal, @ikizlerinmakyaji 

Devamını Oku »

4 Mar 2019

#ikizlerinmakyaji2019 İlk Yazı- Gün


Herkese yeniden selamlar...

Güne çok özel bir etkinlik yazısı ile başlıyorum.Sevgili Nihal'i uzun zamandır takip ediyorum. Oldukça güzel fotografları ve anlatımlarıyla instagramda yer alıyor. Muhakkak bakın.

Nihal pazar günü Süvari Kahvesi'nde harika bir etkinlik gerçekleştirdi. İşinde iyi 10 blogger dost ile birlikte pek çok markanın temsilcilerini dinledik. İçlerinde benim de yeni öğrendiğim markalar oldu. 


İlker Demirak Bey , Jeunesse markasının temsilcisi olarak etkinlikte yer aldı. Daha öncede inceleme fırsatı bulduğum markanın ürünlerini açıkladı. İçlerinde çok merak ettiğim saç çıkaran ürün oldu. 


Can Zuhal'daki taç nasıl ? Hepimizi çok tatlı yapmıştı Yelss taçlar :) 


Hyalo daha önce hiç bilmediğim bir marka. Ürünlerini inceleyip denemek de istiyorum. Sevgili Emine Hanım markanın bir de ürününü etkinlik anında bizlere denettirdi. Oldukça güçlü hyralonik asitli kremi beğendim. 


Innoactive markasından etkinliğe gelen Yeliz Hanım yine benim pek bilmediğim pek çok ürününü bizlere tanıttı. Bunlardan birini deneyip bir müddet sonra sizlere uzun uzun yazmak istiyorum. Beklemede kalın :)  


Ve sevgili Gamze yine bizleri yalnız bırakmadı sağolsun. Revox'un blogda detaylıca yazıları mevcut. Lütfen okuyun. Yeni ürünlerini de haftaya yazmayı planlıyorum. 


Bence o gün biraz fazla yedim ::PPP Hoş sonrasında iş,havuz,Leslie yarısını yakmama yardımcı olmuştur ama :) Süvari Kahvesi'nin pazar günü açık büfesi zengin. Batıkent Meydan'da,Atlantis Avm karşısında çok hoş bir yerde. 


5 kg versem de prenses yanında durunca yine şişman çıkmışım : P 


İlk yazım böylelikle son buluyor. 

Öncelikle sponsor listesini yazalım, daha sonrasında blogda teker teker anlatacağım.


Instagram adresleri :

Sevgili Nihal'in instagram adresi : İkizlerinmakyaji 

hepimizin instagram adresleri :) 

maivgokyuzumavibulut
nihanlamakyaj
nilgun_ozen_aydin
bahar_svl
larcencielblog
zuhalgurcu
sihirlimavi
incetopuklublog
ojecanavarıblog


Fotografların hepsi Betulpolatfotograf'a aittir. Emeğine sağlık,sevgiler sunarım. Harika fotograflar çekiyor. Muhakkak sayfasını inceleyin. İlk yazım böylelikle son buluyor. Önce Nihal'e,sonra katılan tüm firmalara ve hepsini çok özlediğim blogger dostlarıma çok teşekkür ederim.

Sevgiler

Kübra 


Devamını Oku »