Salı, Temmuz 14, 2020

Oriflame Sensity Midnight Mist

Selam... Nasılsınız? Hayat nasıl gidiyor? Bu sefer ise Sensity Midnight Mist ile geldim :) Yazmaya anlatmaya devam :=)

Kolonya hastalığım meşhurdur. Öyle böyle değil ama :=) Bana özel stickerlar filan yapıyorlar kolonyalarla:)  Instagram üzerinden dünya kadar kolonya paylaşmışımdır. Annemler bazen boş şişeleri ne yapacağız der. Hatta yeni bir kolonya görünce dostlarım bana seslenir bak bu da çok güzel diye. Farklı şehirlerde,farklı şişeler,ambalajlar içinde kolonyaları haber verirler. Alanlar olur. Doğumgünü hediyelerim, yeni yıl hediyelerim de kolonyalardan oluşabilir. Bu pandemi döneminde kolonyalar ön planda olunca çok mutlu oldum diyebiliriz :) Oriflame'e üye olmadan önce bir dostun kolonyayı beğenince aldırmıştım,daha sonra Oriflame'e üye oldum ve gerçekten çok özel kolonyalar var. 

Oriflame katalogunda gezerken bu sprey kolonyayı gördüm. Oriflame Sensity Midnight Mist frezya,yaban mersini ve misk notalarının karışımı. Benim için oldukça fresh bir koku. Gece serinliğinden ve güneşin güzel etkisinden ilham alınarak üretilmiş bu koku. Bu bir sprey kolonya.Öyle dökmeli değil. Daha fazla alana ulaşabiliyor... Özellikle nemli havalarda biraz ferahlık hissetmek için,bir tık meyve ve çiçek koklamak için enfes bir kolonya diyebilirim. Sıktığınızda sizi boğmuyor. 

Şimdi ürün 200 ml. Gün içinde 2 kere kullanıma uzun süre gideceğe benzer açıkçası. Ben ürünü alalı 1 ayı geçti ve gün aşırı kullanıyorum. Özellikle duş sonrası çok basit olduğundan tercih ediyorum Tasarımına ayrı hayranım.Çok şık bence. Siz nasıl buldunuz tasarımını şişenin?

Oriflame'de denenecek ürün çok. Skalası çok geniş, her ay farklı,cezbeden,değerli olduğu görülen yüzlerce Oriflame ürünleri kataloglarda yer alıyor. Muhakkak üye olun,indirimlerden,farklı sayılacak ürünlerden, en güzel renklerden haberdar olun ve alışveriş yapın...

Teşekkürler

Kübra 

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder