Çarşamba, Ocak 18, 2023

Oriflame Activelle Actiboost 72h Extreme Antiperspirant Deodorant


 Neler yapıyorsunuz? Ne var ne çok? Gerçekten çok fazla yazı yazmam gerekli diyorum. Ama iş güç kurs derken yazılarımı hep erteliyorum veya sanki cümleler tükeniyor. Acının en dibini yaşadık bugün oldu 14 gün,iki hafta,ağlamaktan göz pınarlarımız kurudu ülkece,yardımlar için daha ne yapabiliriz diyip duruyoruz. Oysa daha çok yazmam lazım,eski performansımı bulmam lazım blogum için.Instagram kullanmıyoruz,insanların bizim çalışmaları görmelerine şu an ihtiyacı yok asla,belki çok daha sonra. Ne kadar güzel yazılar yazardım blogda, bloguma çok emek verirdim,ama ne oldu bilemiyorum,belki de daha güzel lazım her şey,daha çok detay lazım,daha çok içerik bilmek,cildi tanımak, spor yapmak,hep kendimizi önemsemek lazım,görüyoruz ki anlık her şey.Ötelemek,ertelemek çok fazla. Bunun için durmadan yazılar yazacağım bloguma uzun süredir. Karşınızda Oriflame Activelle Actiboost 72h Extreme Antiperspirant DeodorantOriflame'de sağlığa dair çok güzel bir detay var: Oriflame Wellness Katalogu,gerçekten katalog içeriği olarak oldukça mantıklı. Wellness serisi pek çok sertifikaya sahip güzel bir seri. Shakeler ile sağlıklı beslenme yapabiliyor, yazın o ürünleri denemek istiyorum ben. Çünkü çok ciddi emek verilerek üretilen ürünler. 

Omega3 ile vücut sağlığını koruyabiliyor,diğer takviyelerle istediğiniz verimi alabiliyorsunuz. Ben de deneyeyim mi bu shakeleri? Çok merak ediyorum,spor yapanlara veya benim gibi durmadan yürüyenlere nasıl öneriyorlar anlatamam! Kullandığım ilaçlardan ötürü ben kullanamıyorum ama öneriyorum.

Devam edelim. Oriflame Ocak Katalogu'ndan bu roll onu aldım. Ben çok seviyorum çünkü ürün gerçekten baya işime yarıyor. Temiz cildinize uygulayın terleme için on numara uygun bir ürün. Kokusu hafif,uygulaması çok kolay. Asla iz yapmıyor, çok keyifli bu konuda da. 

Yine almayı düşünüyorum. 

Bence şans verin

sevgiler

kübra

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder