Pazar, Haziran 11, 2023

Dr Nails Tırnak Bakım Yağı




Merhaba! Ben geldim yeniden... Neler yapıyorsunuz? Hayat bayadır zor hepimiz için ama bence bu kadar sıkıntının arkası ferahlık olacak. Bu süreçte de adaleti bitirdim, yine işlerime ve çalışmalarıma devam ediyorum. Yeni ürünleri deniyorum, inceliyorum,öğrenmeye çalışıyorum. Günün konuğu Dr Nails Tırnak Bakım Yağı.

Öncelikle diyeyim ürün çok başarılı. Bitkisel yağlarla desteklenen,E vitaminin elbetteki yer bulduğu bir ürün bu. Ürünün hedefinde tırnakları beslemek,nemlendirmek, kalın veya ufalanan veya rengi bozulan el tırnakları ve ayak tırnaklarında bakım yapmak var. 


Ürünün damlalıklı şişesi var ve her bir tırnağınıza bir kaç damla yağdan damlatıyoruz, daha sonra parmağa ve tırnağa tamamen yayılmasını bekliyoruz ve kurutuyoruz. Daha sonrasında ise yıkamıyoruz. Her kullanımda bunu tekrarlıyoruz. Ben ürünü haftada 2 -3 kere kullanıyorum,siz bunu artırabilirsiniz. Ürün bildiğiniz yağ olduğundan dikkatli kullanın derim,hani leke bırakmıyor ama bu önemli ekleyelim. 


Ürünün kutuyu açayım diye az kesmişim ama ben kutusuna da şişesine de bayıldım açıkçası. Keyifli bir renk ve gerçekten damlalıklı şişesi hem güzel hem de iyi kapanabiliyor. Yanınızda taşıyabilirsiniz,yine diyim ama kitlenebilir değil dikkat lazım. 



Şimdi içeriğini ve içeriğin tüm detaylarını inceleyelim...

1- Zeytinyağı: Harika bir nemlendirici, antiseptik,antiaging ve cildi koruyucu. Zeytinyağı gerçek bir şifadır. Asla vazgeçmeyin.

2- Argan Yağı: Nemlendirme, yaşlanma karşıtı, saçları canlandırma, koruma,bakım yapma ve saçları uzatmada çok etkili.

3- Çay Ağacı Yağı: Harika bir antiseptik, mükemmel bir antifungal ve antiviral. Gerçekten özel bir yağ, cilt için çok önemli.

4- Okaliptüs Yağı: Doğal bir dezenfektan, ciltteki fazla yağı kiri arındırma. Stres için çok önemli,eklem ağrıları için özel.

5- Karanfil Yağı: Cilde bakım yapan,canlandıran, sivilceler üzerinde etkili.

6- E Vitamini: Cilt sağlığı için önemli,antioksidan, kuru ciltler için önemli,cildi nemlendiren güçlü bir vitamin.

7- Nar Yağı: Cilt dokusunu parlatan,hücreleri yenileyen,canlandıran,kırışıklık giderici. Kolajen üretimi için destek verir.

8- Tarçın Yağı: Kızarıklık,cilt için önemli, ciltteki iltihabı gideren ve antibakteriyel güzel bir yağ.

9- Limon Yağı: Çok sevdiğim! Kan dolaşımında etkili,mükemmel bir cilt temizleyici, akneler üzerinde etkili. Tırnaklar ve eller için önemli.

10- Sarımsak Yağı: Antibakteriyel, antifungal, antiviral

11-Aynısefa Yağı: Cilde nem veren,cilt lekeleri üzerinde etkili,cilt enfeksiyonlarında etkili,yaralar üzerinde etkili.

12- Lavanta Yağı: Akneler üzerinde etkili,tahrişler ve yaralar üzerinde etkili. Sivilceler üzerinde etkili.

13- Nane Yağı: Doğal ağrı kesici,yanıklar ve lekeler üzerinde etkili,kızarıklar üzerinde etkili.

14- Siyah Hardal: Cilt bakımı için önemli...



Ürün gerçekten iyi bir ürün ve bitkisel detaylı... Kullanmaya devam edeceğim. Bitince yeniden paylaşırım...

Sevgiler

Kübra 

 

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder