Cuma, Kasım 10, 2023

Fabl Skin Serum
Merhabalar! Neler yapıyorsunuz? Yeni ürünleri denedikçe sizlerle buluşturmaya devam ediyorum. Bir süredir bir serum deniyorum ve çalışmalarımın ilk kısmı bitti. Konuğumuz Fabl Skin Serum...


Şimdi zaman ilerlemesi, cildimize yatırım,cilt problemleri,kendimize yatırım ya da pek çok problem bizlere iyi ürün seçmeye iter. Açıkçası içerik ve detayları öğrenmeye çalıştığımdan beri denemek istediğim ürünlerden biriydi ve nasip oldu. UYGFarma 2022 yılında insan ve toplum sağlığını ön planda tutmaya hedefli kurulmuş olup,farklı modelleri pazara sunma hedefli bir firmadır. Fabl ürünleri her türlü teste tabii tutulmuş ve onaylıdır.


Ürünün önce ne işe yaradığına bakalım:

1- Ürün antiaging özelliğe sahip bir serum. Yani yaşlanma karşıtı formatlı. Bunun haricinde cilt problemlerinde bir adet dost: Örnek roza.

2- Yine güzel bir etki: Antibakteriyel, yani bir nevi cildi bozacak bakteri karşıtı. Negatifleri pozitife de çevirebiliyor güzel bir özellik. 

3- İçeriğine baktım aaa çok sevdiğimiz etil askorbik asit, bu ne mi? Yağda ve suda çözünen C vitamini, yazın da kullanabiliyoruz bu serumu. Keza biz bu serumu her cilt tipinde kullanabiliyoruz. 

4- Farklı ve az bilinen bir yapı var içerikte. Dendriclear, Fransa dan patentli akne tedavisinde kullanılan yapı sadece Fabl markasında var ülkemizde ve bu yapı da yazın kullanılabilmeye olanak sağlıyor. Yine akneler üzerinde etkili,gözenekler üzerinde etkili ki benim en büyük sorunlarımdan biri bu...

Yani düşünün ki akne,yaşlanma karşıtı,C vitamini yani aydınlık ve dinç nötr cilt...

5- İçeriğinde çay ağacı yağı var. Benim için çok değerli bir yağ çünkü ben karma ciltliyim. Cilt yenileme,ihtihap yok edici,akne karşıtı,leke önleyici,antibakteriyel. Çay ağacı yağı ayrıca cildi yenileme özelliğine de sahip. 

6- Niasinamid içeren bir serum... Güzel mi elbette! Çünkü niasinamid hücre yenileyici bir yapı,leke önleyici,cildi iyileştirme. 

7- E vitamini görmesem olmazdı dedim durdum karşılaşınca:) E sağolsunlar, doğal nem sağlayan,su kaybını önleyen, cilde güzel bariyer olan bir vitamin. Malum saçlara da çok iyidir. 

Bu kadar içerik yeterki,zaten size gösteriyorum da :) .  

Temiz cilde günde 1-2 kere masaj yaparak uygulayın yeterli serumu. Cildimi temizledim,daha sonrasında uyumadan önce uyguladım,ben en çok böyle seviyorum,hatta çoğunlukla roller ile uygularım. Rutine ekleyin ve tamam. Yapı olarak akışkan ve iyi bir yapısı var. Kokusu bence çok güzel. Şişesi güzel kolay kapanıyor. Ayrıca etiket ve kutu kalp ben. Bazı şişeler aksesuardır :) 
 Markanın ayrıca farklı ürünleri de var ve sizlerle onları da paylaşacağım ilerleyen zamanlarda. Ürün için hemen buraya   ve benim de çok merak ettiğim ürünleri için de buraya 

Sizler nasıl buldunuz? 

Uzun yazmayı özlemişim,başka bir konukla görüşmek üzere

Sevgiler

Kübra 

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder