12 Eki 2018

NYX Suede Spicy Matte Lip Liner dudak kalemiHerkese yeniden selamlar...

Havalar iyice serinlediğine göre kırmızılar,bordolar,kahveler öne çıksın... Nasıl güzel sarı yapraklar yerlerde... 

Karşınızda NYX Suede Spicy Matte Lip Liner dudak kalemi... 

Gerçekten güzel bir ürün yazacağım sizlere...Suede, Nyx'in yeni bir serisi. Hatta LarcencielBlog Başak sizlere rujlarının hepsini swatchladı,kalemleri instagram üzerinden detaylandırdı. Lütfen okuyun. 


Spicy harika bir kırmızı... Açık renkl,dolgun. ucu yumuşacık. 

Bir balm sürerek tüm dudağı doldurarak da uyguluyorum,ya da ruj öncesinde kullanıyorum. Annem normalde çok sevmiyor kırmızı kullanmamı ama ben seviyorum. Özellikle arkadaş buluşmalarımda siyahların üstüne çok yakışıyor diyebilirim. 

Tek göz kalemi&rimel ve kırmızı ruj çok işimi görüyor. 

Fazla bişeye gerek kalmıyor. 


Kalıcılığı bence oldukça yerinde. Bir bardak çay içtim,üstüne su içtim az biraz bozuldu sonra da düzelttim bitti. 

Yumuşaklığı en sevdiğim noktası,harika şekilde dudaklarınızı doldurabiliyorsunuz. Akmadı,bozulmadı. Bazı dudak kalemleri dudak dışına kolaylıkla taşabiliyor. 

Sizler seviyor musunuz dudak kalemlerini:?

Yalnız kullanıyor musunuz peki?

10 üzerinden 9 veriyorum.

Başak sizlere çok güzel makyajlar da yapıyor hani benim pek yapamadığım. Takip edelim onu :) 

Sagol Babysi

Sevgiler

:) 

Devamını Oku »

9 Eki 2018

NYX Born To Glow Stand Your GroundUzun süre sonra yeniden selamlar...

Neler yapıyosunuz?

Dişlerimle uğraşmaktan hayata adapte olamadım. Sonunda bugün sonlandı da masama oturdum,sağlıklı bir zihin ile size yeniden post yazabiliyorum.
Herhalde ilk defa aydınlatıcı yazıyorum sizlere. Blogumu takip edenler bilir ki çoğunlukla cilt ürünü ve renkli nemlendirici olarak ruj yazıyorum sizlere... Aydınlatıcı ise çok nadir aklıma gelen,normal günlük makyajımda pek yer almayan bir ürün. 
 Karşınızda NYX Born To Glow Stand Your Ground. Çok doğal duran bir aydınlatıcı ile karşınızdayım. 
Born To Glow tek başına bir aydınlatıcı olduğu gibi, bir de far bazı olarak kullanılabilir. Hatta baz olarak sürersiniz sonra bir eyeliner, bir maskara ile olayı kapatırsınız... Tamam olur! 

Ürün net olarak 8.2gr. Yelpaze fırçasıyla tek dokunuşla istediğim gçrüntüyü elde edebiliyorum. Fazlası sizi disko topuna çevirir aman diyim.Klasik renkli kozmetik gibi içeriğinde Mica var,Dimethicone var. Günlük temizleme yaptığımız için çok sıkıntı olacağını düşünmüyorum. 

Aydınlatıcıyı ben yanak üstüne seviyorum uygulamayı ama farklı bölgelere uygulayanlar da oluyor. Esmere dönük buğday tenli biri olarak duruşu bu halde. Bence çok doğal, allık ile de çok uyumlu olacaktır. Şeftali tonlarda bir allık ile tek geçerim. Sizce nasıl durmuş? Bir de gözlerime sürdüğümde çekerim sizlere :) Onu daha çok sevdim... Işıl ışıl... 
Düşürmedim ama, kitlenebilen ve çabucak kırılamayan bir yapısı var ambalajın. İçinden aplikatör çıkmadı buna çok sevindim,ne gereksiz o aplikatörler. 

Sizin sevdiğiniz aydınlatıcılar var mı? 

Yüzünüzde hangi bölgelere uygulamayı seviyorsunuz? 

Ne ile uyguluyorsunuz?

10 üzerinden 8 veriyorum

Sevgiler

Sağol Başak babysi :)


Devamını Oku »