Pazartesi, Eylül 14, 2020

Oriflame Milk&Honey Hand&Body Cream...

 Selam ben geldiiiim! Nasılsınız? Bugün size güzel bir ürün anlatacağım: Oriflame Milk&Honey Hand&Body Cream...


Oriflame ile nasıl tanıştığımı,maceramı ve neler aldığımı sizle paylaşmıştım. Markayla tanışmak tesadüftü ve çok mutluyum her ayki var olan kataloglardan. Eylül ayında da çok güzel şeyler aldım. Onlara biraz vakit var. Markadaki kolonyaları hiç bir şeye değişmem not edin lütfen,hele birini anlatıcam ki aman diyim tam parfüm,hele ambalajı :))) Markanın ürün skalasının genişliğini anlatmış,daha sonrasında her ay yenilenen kataloglardan bahsetmiştim daha sonrasında.Yazılarım blogda duruyor hepsini okuyun lütfen. 

Oriflame katalogları rengarenk,her ay farklı üründe indirim var,ürün skalası ve renk skalası çok geniş, Bunun haricinde Oriflame'de her ay farklı setler mevcut Ağustos ayında aldığım bir set vardı ve sizlere o ürünleri de instagram üzerinden paylaştım. O setin ürünlerinden biri bu Milk& Honey el ve vücut kremi.

 Organik süt ve bal içeren krem oldukça akışkan bir yapıya sahip. Bu tarz ürünleri ayrıca seviyorum. Süt nemlendirici özelliğiyle pek çok markanın içeriğinde var.  Özellikle dirseklerime ve dizlerime sürüyorum her gün. Sürekli kuruyan dirseklerime çok iyi geldi diyebilirim. 

Duş sonrası kullanımında etkisini daha çok görüyorum. Topuklarıma çok iyi geldi,masaj yaparak uyguladığımda,sürüyorum,sonrasında masaj yapıyorum.Cilt kolayca emdiğinden kalıntı olmuyor.  Kuruluğu alıyor,bakım yapıyor,nemlendiriyor. Kokusu oldukça hafif, bir zararı yok. Ben çok seviyorum kokusunu açıkçası. Cilt kolayca emiyor,bir kaşındırma veya kırmızılaştırma hiç bir şey yok. Hafif bir ışıltı da veriyor sanki.

Ambalaja baktığımızda kavanoz kocaman,tam 250 ml. Oriflame'deki ambalajların şıklığına ayrı hayranım. Kapağı o kadar güzel ki. Aksesuar niyetine kullan o derece. Kapak kolayca kitleniyor.


Ben severek kullanmaya devam edeceğim. Oriflame her ürünü değerli bir marka. Oriflame üyelik çok basit,üye olun. Her ay sizler de farklı indirimler deneyimleyin.Ürünlerin hepsi özel ...

Sevgiler

Kübra  


 

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder