Cumartesi, Ocak 09, 2021

Ozonlabs Probiyotik Yüz Temizleme Köpüğü


Herkese selam! Nasılsınız? Nasıl gidiyor yeni yılınız? Size çok sevdiğim bir ürünün 2.postunu yazmaya geldim. Karşınızda Ozonlabs Probiyotik Yüz Temizleme Köpüğü...

Ürünü kullanmaya başlayalı çok oldu. İlk postu lütfen okuyun. Marka ile tanıştığımdan beri kullanıyorum.Markayla ilgili sizlere bir sürü yazılar yazdım. Hepsini okumanızı çok isterim. Bu sanırım 5 veya 6. ürünüm. İlk dönemler kuzenlerim ve arkadaşlarımla birlikte alıyorduk. Daha sonra komşulara,yakınlarıma da söyledim.  Şöyle diyeyim, temiz kozmetik denilen kavramı seviyorsanız,probiyotik teknolojisiyle, içeriğindeki faydalı bakteriler bulunan bir ürün deneyimlemek istiyorsanız hemen alın! İçeriği tertemiz. Avokado yağı,zeytinyağı,aynı sefa ekstraktı, papatya ekstraktı, yeşilçay ekstraktı, ginseng ekstraktı, ıhlamur ekstraktı, provitamin B5, vitamin E,biotin yani H vitamini ve allantoin mevcut. 

Şimdi, gün içinde kirlenen cildinizi derinlemesine temizleyen, günlük rutininize devamını sağlayan bir köpük bu. Peeling görevi gören,ölü hücreleri temizleyen bir üründür. Masajla birlikte her yere ulaştığınızda cildinizi temizlerken,gün içindeki yorgunluğunuzu da alıyor. Her akşam az miktarda alıyorsunuz ve yüzünüze masaj yaparak uyguluyorsunuz. Yine her sabah uyandığınızda uyguluyorsunuz. Cildi temizlerken,sebum dengesi sağlayan, cildi yenileyen bir ürün. Sebum dengesi sağlayınca, ciltte akne veya siyah nokta sıkıntısı yaşamıyorsunuz.

İçeriğindeki allantoin ve zeytinyağı sayesinde cildiniz nemli oluyor ve kuruma yaşamıyorsunuz. Allantoin ciltte su tutmayı sağladığından nem kaybı yaşamıyorsunuz. Ayrıca nem kaybı olmadığından ve içeriğindeki desteklerle leke oluşumunu engelliyor ve elastikyetlik kaybı yaşamıyorsunuz. Gün içindeki makyajınızı yine bu ürün ile derinlemesine temizleyebilirsiniz. Ekstradan bir ürün kullanmanıza gerek kalmıyor. 

Ürün Altınoluk'tayken çok işime yaradı. Sıcak,nem ve bu sene bir de maske eklediğimizden cildim kabarmış,yer yer akne ve siyah nokta sorunum çok oldu. Cildimi iyi toparladı diyebilirim. Gün içinde yer yer makyaj yapmak zorunda olduğumda da derinlemesine temizlediğinden sıkıntı yapmadı. Sadece bu ürünle bitirdiğim günler de oldu. Bu üründen sonra Glam'i ekliyordum rutinime tamam. Cildimiz bizim en büyük mirasımız gelecek günlere. Çünkü aynaları sevmemiz gerekiyor. Ürün içeriğinde cildinize zarar verecek alkol ve türevleri yok. Paraben ve türevleri yok. Bununla beraber silikon, sülfat yok. Tertemiz.
Ürünün güzel bir ambalajı var. Beyaz bir şişe üstünde yeşil tonlu yazıları çok iyi.  Ayrıca şişesi oldukça şık, içeriği de açıklamalar da çok güzel. Pompalı ambalaj benim en sevdiğimdir. Kolaylıkla kullanımı vardır. Günlük hızlı hareket etmeye çalışan herkese destek olur. İstediğiniz kadar alırsınız, müsrifliği önler. 

Ürünü her cilt tipinden,her cinsiyetten ve her yaştan tüm bireyler kullanabilir. 

Ürünü severek kullanmaya devam edeceğim. 

Siz nasıl buldunuz?

Çok merak ediyorum yorumlarınızı

Sevgiler

Kübra

 

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder