Salı, Ağustos 10, 2021

Oriflame Love Nature Exfoliating Shower Gel,Refreshing Strawberry&LimeHerkese yeniden merhaba!

Nasılsınız? Ne var ne yok? Neler yapıyorsunuz. Yazın hem çok güldük hem de çok üzüldük,bakarsınız Eylül ayında çok güzel şeyler yaşarız. Umut hep var. Konumuza dönelim. Oriflame maceram devam ediyor. Bir seneyi devirdim,bu süreçte sizlerle pek çok ürünü paylaştım,aldım ve yazdım. Bugünkü konuğumuz Oriflame Love Nature Exfoliating Shower Gel,Refreshing Strawberry&Lime Arındırıcı Duş Jeli...

Hatırlarsınız sizlerle Oriflame'e üye olmanın çok basit olduğunu ve daha sonrasında alışverişlerimi anlatmıştım. Heleki kolonyalarını ve rujlarını asla değişmem. Detaylı olarak bir yılda aldıklarımı blogda bulabilirsiniz. Çok da güzel şeyler aldım. Heleki rujlarının yapılarına bayılıyorum. Mat rujlar o kadar değerli ki benim için. Parlak rujlar da ise pembeleri seçtim,kırmızı tonları seçtim. Arada mercan renkten de aldım, çok seviyorum ben. Oriflame'den bir şeyler aldığınız zaman kargo takip o kadar güzel ki, önce size mesaj geliyor, daha sonra siparişiniz mailinize düşüyor ve ordan takibe başlıyorsunuz. Oriflame kargo takip marka ortağı kodunu girmek yeterli oluyor. Kargo içinde de bir ürün seçiyoruz ve sonrasında o ürünü satın alarak kargo ücretinden kurtuluyoruz. Bir sıkıntı da olmuyor. Her ürün çok başarılı. Mesela bu ayki alışverişimde harika bir likit far almıştım ve çok başarılıydı. İyiki de almışım açıkçası. Hem çok güzel bir baz oldu,hem de güzelce dağıldı. 


Öncelikle Oriflame serüvenime başlayalı oldu 1 sene. Gerçekten bir senede çok şey öğrendim. Özellikle benim gibi kolonya sever bir insan için mükemmel seçenekleri mevcut! Rujların yapıları ço çok başarılı. Renkleri çok geniş,rengarenk. Glosslardan,mat rujlara,mat rujlardan nemlendiren rujlara, ışıllardan mat ekibe neler neler var anlatamam. Vay arkadaş alırım anahtarını diyorsun ve bomba seçimler yapıyorsun. Bir de Oriflame Wellness Katalogu var ki gerçekten katalog içeriği olarak oldukça mantıklı. Wellness serisi pek çok sertifikaya sahip güzel bir seri. Shakeler ile sağlıklı beslenme yapabiliyor, Omega3 ile vücut sağlığını koruyabiliyor,diğer takviyelerle istediğiniz verimi alabiliyorsunuz. 


Oriflame ağustos katalogundan bu ürünü seçtim. Katalogda öyle güzel indirimler vardı ki anlatamam sizlere. Tanecikleri çok güzel. Az miktar alıyorum banyo lifine ve masaj yaparak uyguluyorum.Ölü hücreleri yok ettiği,cildi çok güzel temizlediğini yazabilirim. Cildi kurutmuyor, cildi irrite etmiyor ve tanecikleri tertemiz yaparken,cildi yeniliyor. Çilek ve yeşil limon kokusu insanı sıcak su ile mutlu ediyor. Mis gibi kokusu var. Ambalajı yine çok şeker. Diğer Oriflame duş jeli ambalajları gibi çok güzel. Meyvelerin şekilleri, yazılar çok cezbedici. Yine çok tatlı ve oldukça da güçlü bir başlığa sahip. Kolayca kitleniyor. Az miktar alıyorsunuz,uyguluyorsunuz. Daha sonra kolayca kapanıyor. Meyveli duş jellerini muhakkak deneyin. 

Şimdilik bu kadar!

Siz bu ürünü biliyor musunuz?

Sevgiler

Kübra  

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder