Çarşamba, Mayıs 22, 2019

Ozonlava Bentonite Clay- Bölüm 3 Süreç

  


Merhaba:)

Hava çok güzel değil mi? Yaz iyice kendini hissettirdi :) Her gün sıcaklık biraz daha artıyor... Yine de diyim en sevdiğim mevsim sonbahar :) 

Hatırlarsınız sizlere Ozonlava Volkanik Kil Maskesi- Bentonit Kil Maskesi ' nin önce sizle nasıl tanıştığımı yazmıştım. Daha sonrasında sevgili Başak da iki post olarak markanın ürünlerinden bahsetti. Bugün ise sizlere cildimin temizlendiğini ve burnumdaki benim "takık" olduğum siyah noktalarından yavaş yavaş kurtulduğumu göstermek istiyorum sizlere...

Bentonit Kil Maskesi' nin ne olduğundan yine bahsedelim özet olarak :) 

Doğal Volkan tüfü,bentonit, çevresel faktörler ve kir yüzünden ciltte oluşan siyah noktaları temizleyen ve yeni oluşumlara engel olan bir doğal mineral. 

Şimdi görsellere bakalım :)
Öncelikle göz altlarım yüzünden sizden özür dilerim. Oldukça mor ve yorgun biliyorum. Ama burnumu göstermek istedim sizlere... Burnumun görünür yerinde, üstünde neredeyse hiç siyah nokta kalmadı. Tek tük olabilir. Burnumun kenarlarında yer alan siyah noktalar ise artık yüzeyde. Bu arada bir haftadır komedon kullanmadım acaba hepsini çıkarsam mı :) Tamamen halen kurtulamadım,biraz süre lazım . Ama tertemiz oluyor cildim. Yeniler oluşmuyor da fazla. Sebum dengesi sağlam. Gözeneklerimi de görüyorsunuz... Özellikle yanaklarımı da detaylıca çektim size... 


Yüzümdeki lekeyi ise yine çekiyorum sizlere. Bir önceki haline bakmak isterseniz eğer buyrun. Lekelenme içindeki siyah noktalarım tamamen yüzeyde ve temizlendi pek çoğu. Derin izlerden de kurtuldum. Daha kötüydü... Çenem nasıl duruyor :) En çok siyah noktamın olduğu yerlerden biri de. Koyu renk açılmaya da başladı. Eski haline bakın lütfen.  Sivilce izlerim yavaştan düzeliyor. 

Karma ciltler zor. Oldukça zor hem de. Yağlanma olmayan yerlerde de ürün uygulandığında kuruma çok oluyor. Bu yüzden başka maske kullanmak istemiyorum.

Ürünüm oldukça azaldı. Alacağım haftaya.

Son bölüm ise bitenler yazısında olacak. 

Teşekkür ederim okuduğunuz için

Sevgiler1 yorum:

  1. Ay Kübiş tertemiz olmuş cilt, bayıldım!!! Hadi sıhhatler olsun bebişim, öperim!

    YanıtlaSil