22 May 2019

Ozonlava Bentonite Clay- Bölüm 3 Süreç

  


Merhaba:)

Hava çok güzel değil mi? Yaz iyice kendini hissettirdi :) Her gün sıcaklık biraz daha artıyor... Yine de diyim en sevdiğim mevsim sonbahar :) 

Hatırlarsınız sizlere Ozonlava Volkanik Kil Maskesi- Bentonit Kil Maskesi ' nin önce sizle nasıl tanıştığımı yazmıştım. Daha sonrasında sevgili Başak da iki post olarak markanın ürünlerinden bahsetti. Bugün ise sizlere cildimin temizlendiğini ve burnumdaki benim "takık" olduğum siyah noktalarından yavaş yavaş kurtulduğumu göstermek istiyorum sizlere...

Bentonit Kil Maskesi' nin ne olduğundan yine bahsedelim özet olarak :) 

Doğal Volkan tüfü,bentonit, çevresel faktörler ve kir yüzünden ciltte oluşan siyah noktaları temizleyen ve yeni oluşumlara engel olan bir doğal mineral. 

Şimdi görsellere bakalım :)
Öncelikle göz altlarım yüzünden sizden özür dilerim. Oldukça mor ve yorgun biliyorum. Ama burnumu göstermek istedim sizlere... Burnumun görünür yerinde, üstünde neredeyse hiç siyah nokta kalmadı. Tek tük olabilir. Burnumun kenarlarında yer alan siyah noktalar ise artık yüzeyde. Bu arada bir haftadır komedon kullanmadım acaba hepsini çıkarsam mı :) Tamamen halen kurtulamadım,biraz süre lazım . Ama tertemiz oluyor cildim. Yeniler oluşmuyor da fazla. Sebum dengesi sağlam. Gözeneklerimi de görüyorsunuz... Özellikle yanaklarımı da detaylıca çektim size... 


Yüzümdeki lekeyi ise yine çekiyorum sizlere. Bir önceki haline bakmak isterseniz eğer buyrun. Lekelenme içindeki siyah noktalarım tamamen yüzeyde ve temizlendi pek çoğu. Derin izlerden de kurtuldum. Daha kötüydü... Çenem nasıl duruyor :) En çok siyah noktamın olduğu yerlerden biri de. Koyu renk açılmaya da başladı. Eski haline bakın lütfen.  Sivilce izlerim yavaştan düzeliyor. 

Karma ciltler zor. Oldukça zor hem de. Yağlanma olmayan yerlerde de ürün uygulandığında kuruma çok oluyor. Bu yüzden başka maske kullanmak istemiyorum.

Ürünüm oldukça azaldı. Alacağım haftaya.

Son bölüm ise bitenler yazısında olacak. 

Teşekkür ederim okuduğunuz için

SevgilerDevamını Oku »

19 May 2019

Kertilcam İncir KolonyasıHerkese yeniden selamlar..

Öyle hale geldi ki artık doğumgünlerinde,blogger etkinliklerinde "kolonyasever" olarak anılıyorum. Vallahi :) Geçenlerde fıstık bir arkadaşımla çıktık ve kolonya hediye etti. 

Sizlere yazarken de çok mutlu oluyorum.

Yine çok tatlı bir koku ile karşınızdayım. Kertilcam İncir Kolonyası

Biliyoruz ki incir kokusu oldukça zor bir kokudur. Ağırdır,yer yer ekşi bile gelebilir insanlara. Ancak bu incir kokusu o kadar hafif ki sanki dallarındaki taze incir kokusunu eklemişler şişeye. 

Cam şişe olması ayrıca özel. Biraz dikkatli kullanıyorum, yanımda minik şişelere doldurdum tamam:) Koca şişeyi taşıyordum da tebessüm ediyorlardı :) 12 ay raf ömrü var. 200ml. Ve kocaman harflerle yazalım PRODUCT OF TURKEY. Malum büyük harflerle yazmak İnternet üzerinden bağırmak demek biz de bağırıyoruz:) Türk malı :) Kertilcam'da 380 cc'lik pet şişeler, 160 cclik sprey şişeler, 200 cc pet şişeler, 250 ml'lik cam ahşap şişeler, 200 ml cam şişeler, 500 ml cam şişeler, 900 cclik pet bidon ve 5000 cclik pet bidonlar mevcut...

Bundan sonra spreylerin hepsini alabilirim. O kadar çok beğendiğim ve bilmediğim kolonya var ki anlatamam:)

Bu güzel hediyesi için öncelikle Kertilçam Kolonya'ya, sonra emekleri için Lerzan' a ve okuduğunuz için hepinize çok teşekkür ederim...

Tabiki 10 üzerinden 10 veriyorum

Bir de bırakın parfümleri,kolonya kullanın

KübraDevamını Oku »