Çarşamba, Ekim 11, 2017

Trend It Up Ultra Matte Cream 045Herkese yeniden selamlar. Bugün karşınızdaki ilk konuk Trend It Up Ultra Matte Cream. Fırçalı mat ruj. 

045 numaralı bendeki. Pek çok rengi var. 

Markayı tanıtalım önce.

Trend It Up Avusturya  menşeili olan drugstore'un en güzel markalarından biri. 

Değme high end ekibine taş çıkarır! 


Marka bünyesinde ten ürünleri ve her türlü renkli ruj, far,maskara var. Rujlar da ayrıca mat,parlak, gloss olarak ayrılıyor. Farlar palet halinde ,tekli veya kalem halinde. Standı keşke doyunca inceleyebilsem. Ama rujları gördüğünüzde deneyip alın! Almanya'ya giderseniz DM'ye muhakkak uğrayın..

Normalde parlaklığın dibine vuran ben bu sefer matlığı sevdim. Koyu renkte dudaklara sahip olduğumdan bir balma çeviriyor. Öncesinde yine dudaklarımı bakım yaptım ve nemlendirdim. Böylece istediğim gibi uyguluyorum. 

Oldukça doğal duran ve ambalajı bu kadar başarılı olan bir ürün.

Kitlenebilir bir ürün.

Oldukça kremsi bir ürün, pek çok marka ürünü haricinde dudaklarımı kurutmuyor. Asla sorun yok açıkçası. Açıkçası her türlü rengini alırdım mümkün olsaydı. Tek sıkıntısı kalıcılığı oldukça düşük. Yer yer bozulabiliyor yenilemeniz gerekiyor. Bir de kokusunu çok sevmedim. Ancak zaman içinde kayboluyor kokusu :) 

Bunun haricinde bir ton koyu kalem ile çok daha farklı ve güzel oluyor. 

10 üzerinden 9 veriyorum. 1 puanı ise kalıcılığının sorunlu olmasından dolayı kırdım. Yine de denenmesi gereken bir ürün olarak diyebilirim.

Keşke Rossmann getirebilseydi. Harika olurdu !

Haydi bakalım şimdilik bu kadar . 

Bir başka yazıda buluşalım. 


Sevgiler 


Hiç yorum yok:

Yorum Gönder