30 Oca 2020

Ozonlabs Glam Anti Aging Serum Nedir ? 1(29.12.2019)- Güncelleme Öncesi

Yeniden selam:)

Nasılsınız? Hatırlarsınız Ozonlabs markasıyla nasıl tanıştığımı sizlere aylar önce yazmıştım. Daha sonra markanın serumunu ve köpüğünü anlattım. Bugün ise yepyeni bir ürünü anlatacağım size. Karşınızda Glam Antiang Serum-Hint Kenevir Yağlı Serum...Şimdi, karma ciltli biri olduğumu biliyorsunuz. Ozonlabs ile tanıştığımda özellikle yanağımda lekelenme ve çenemde sivilce,siyah nokta temizliğinden dolayı Ozonlava maskeyi almıştım. Daha sonrasında O3RSS serum ve Probiyotik Köpük ile tanıştım ve üçlü kullanmaya başladım. Serum Sonrasında kuzenlerim tanıştı ve kullanmaya devam ediyoruz.Serumdan 2 şişe bitirdik,köpükten kaç tane aldık hiç bir fikrim yok :P Maske için ise en son stogu bitirmiştik :P Bir kaç öncede  Glam Antiang Serum-Hint Kenevir Yağlı Serum ile tanıştım. Balasu Hanım,O3RSS bitince Glam Antiang Serum-Hint Kenevir Yağlı Serum'u deneyin dedi. Yaklaşık 2 aydır kullanıyorum.Yaşımı da yazayım,2020 itibariyle 33 olacağım :) Glam cilt gençleştiren,kırışıklara iyi gelen ve yaşlanma karşıtı etki sunan bir serumdur. 
Gelelim detaylara, Glam Antiaging Serum kenevir tohumundan elde edilen soğuk sıkım yağ ile formülize yapılmış. Cildim eskisi kadar sorunlu değil. Eve geliyorum,makyajımı siliyorum sonrasında önce köpüğü uyguluyorum masaj yapa yapa, bol su ile duruluyorum. Daha sonrasında ise Glam'den 4-5 damla alıyorum ve önce yanağıma, göz kenarlarıma,daha sonrasında tüm yüzüme ve boynuma sürüyorum. Anneme 2-3 kere denedim. Bayıldı. Göz kenarlarım yumuşacık oldu dedi ,heleki ondaki nemsiz cilt ve problemleri had safhada :) 


Oldukça yoğun,kıvamlı bir serum,kokusunu da çok seviyorum. Ağır bir kokusu yok bence. Temiz cilde 4-5 damla yetiyor. Cilde masaj yapa yapa yediriyorum. Kolayca emiyor. Cildim yumuşacık oldu. Konuşurken çok mimik yapan biriyim ve Glam sanki alnımın ortasındaki çizgiyi azalttı :) Güldüğümde dudak kenarlarımda oluşan çizgiler azalıyor sanki. Glam Antiang Serum-Hint Kenevir Yağlı Serum   sonrasında nemlendirici kullanılabilen bir serumdur. Hatta size önerim Orion nemlendiriciyi serumdan sonra deneyin...Orion nemlendiriciyi de sizlere anlatmıştım


Glam Antiang Serum-Hint Kenevir Yağlı Serum'un  ilk postu bu şekilde...

Glam ile ilgili detay ve ön sipariş için Ozonlabs'ın siteye ulaşabilirsiniz...

Yorumlarınızı merak ediyorum...

Sevgiler

Kübra 

Devamını Oku »

26 Oca 2020

New Well Bio Herbal MascaraHerkese merhaba, Zor günler bu günler. Rabbim yardımcımız olsun,hepimizi korusun...Yazmam gereken ürünler vardı, bir lokma kafam dağılır diye yazıyorum sizlere.

Karşınızda New Well Bio Herbal Mascara. Hemen inceleyelim...Ürün bana geleli 10 günü geçti. Geldiği günden itibaren kullanıyorum. Test edilen bir ürün olarak doğadan yardım alınmış :) 

7 in 1 maskara, yedi tane doğal yapı içeren,uzun süre kullanıldığında kirpikleri beslemeyi hedefleyen bir ürün. Bu yapılara bakalım :  Avokado Yağı, kıl diplerini besleyen, kirpiklerin uzamasına yardımcı bir yağdır. Tatlı badem yağı, E vitamini ihtiyacını karşılayan,dökülmeleri önleyen, yıpranan kirpikleri tamir eden bir yağdır. Macadamia, antioksidan içeren,çevre kirliliğine,güneşin zararlı etkilerinden koruyan bir yağdır. Argan, nemlendiren, canlandıran bir yağdır. Kızıl yonca extractı, kıl köklerini besleyen,bakım yapan,sağlıklı gelişimini destekleyen bir yapıdır. E vitamini, kökten uca destek veren,sebum üretimini sağlayan, yeni kıl üretimini destekleyen bir vitamindir. Keratin, saç,tırnak ve diş minelerinde bulunan güçlü bir proteindir.Kirpikleri besler, güçlendirir,korur,parlak görünümü destekler. 

Şimdi deneyimime gelelim:

1- Öncelikle fırçasını sevdim. Plastik fırçası ile uygulama çok kolay. İlk kat yetmiyor iki kat sürüyorum.

2- Uzatmasını sevdim. Çok hacim insanı değilim, kirpiklerin uzatılmasını çok severim,gözlük kullanmama rağmen uzun kirpiklere bayılırım. Onun için uygun diyebilirim. Ambalajı da çok sevdim,koruma bandı da bulunuyor gayet iyi...

3- Bir tık akma sorunu yaşanabilir. Objektif olarak yazalım, yer yer düzeltmeler yapmalısınız :)

4- Makyajı güzel tamamlayan,dökme yapmayan bir ürün.

5- Günlük kullanım için uygun. Topaklama yapmayan,yapıştırmayan bir maskara.

Benim görüşlerim bu şekilde

10 üzerinden 8.5 veriyorum.


Teşekkürler New Well Almak isterseniz buyrun
Devamını Oku »